Oral-B Vitality Sensitive (D12.513S)

Cena:

69,37 zł

D12.513S

Nowy

Elektryczna Szczoteczka ORAL B Vitality Sensitive Clean firmy BRAUN.

Więcej szczegółów

Opis produktu

Oferujemy Państwu niezawodne szczoteczki elektryczne firmy BRAUN ORAL-B Viatlity Sensitive Clean,  które wykonują 7600 ruchów oscylacyjnych na minutę dzięki czemu zapewniają znakomite efekty w delikatnym usuwaniu płytki nazębnej.

Końcówka szczoteczki Sensitive Clean dokładnie otacza każdy ząb, zapewniając niezwykle dokładne czyszczenie każdego obszaru jamy ustnej.

Jest wyposażona w specjalne, delikatne włókna, które idealnie sprawdzają się idealnie w przypadku wrażliwych zębów i dziąseł, infekcji lub stanu zapalnego.

Sensitive Clean usuwa aż do 100% więcej płytki nazębnej i zmniejsza zapalenie dziąseł o 100% w porównaniu ze szczoteczką manualną.

Zaokrąglona końcówka w kształcie płatka kwiatu została opracowana we współpracy ze stomatologami. Posiada dwa rodzaje włókien: miękkie i wyjątkowo cienkie - delikatne dla dziąseł, oraz zwykłe - bezwzględne dla płytki nazębnej.

Ta wyjątkowa kombinacja supercienkich włókien oraz włókien o zaokrąglonych końcówkach sprawia, że Sensitive Clean jest idealnym rozwiązaniem dla osób o wrażliwej jamie ustnej oraz dla każdego, kto preferuje łagodne, a zarazem skuteczne czyszczenie.

Wodoodporny uchwyt szczoteczki jest bezpieczny i przeznaczony do użytku w łazience. Wystarczy podłączyć ładowarkę do gniazdka elektrycznego i umieścić uchwyt szczoteczki w ładowarce.

Dane Techniczne:

  • doskonały system czyszczący 2D obejmuje ruchy oscylacyjno-rotacyjne
  • usuwa większą ilość płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna
  • timer wbudowany w rączkę szczoteczki - pomoc w zachowaniu zalecanego przez dentystów 2-minutowego czasu mycia zębów
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.