Wkłady do maszynek

Wkłady do maszynek

Odpowiednio dobrane urządzenia i akcesoria do golenia to gwarancja uzyskania precyzyjnego efektu gładkiej skóry bez podrażnień, nieestetycznych zacięć czy dokuczliwych wrastających włosków. W naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór zestawów wymiennych ostrzy oraz głowic do golarek i maszynek m.in. Gillette Fusion, Venus, Mach3...

Wkłady do maszynek

Odpowiednio dobrane urządzenia i akcesoria do golenia to gwarancja uzyskania precyzyjnego efektu gładkiej skóry bez podrażnień, nieestetycznych zacięć czy dokuczliwych wrastających włosków. W naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór zestawów wymiennych ostrzy oraz głowic do golarek i maszynek m.in. Gillette Fusion, Venus, Mach3, ProShield, a także Philips. Sprawdź pełną ofertę wkładów w atrakcyjnych cenach, wybierz ten, który spełnia Twoja oczekiwania i ciesz się przyjemnym, szybkim goleniem. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi kategoriami m.in. profesjonalnych pilników do stóp marki Scholl lub tanich szczoteczek Oral B.

Więcej

Wkłady do maszynek Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.