Dysk SSD Samsung 860 QVO 1TB

Cena:

419,99 zł

MZ-76Q1T0BW

Nowy

Dysk SSD 860 QVO to szybkość i niezawodność działania. Dzięki zastosowaniu nowej technologii MLC V-NAND udało się zaoferować dużą pojemność do 4 TB w doskonałej cenie. Umożliwia przechowywanie wszystkich danych na jednym nośniku, co przekłada się na sprawniejszą pracę komputerawiększy komfort użytkowania.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Opis produktu

Optymalna jakość i cena. Dysk SSD

Teraz każdy może pozwolić sobie na szybki i wydajny dysk SSD. Dzięki najnowszej 4-bitowej technologii MLC V-NAND flash firmy Samsung udało się stworzyć dysk o wyjątkowo dużej pojemności oraz wydajności w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Nowy standard prędkości.Technologia TurboWrite

860 QVO oferuje sekwencyjne prędkości odczytu i zapisu wynoszące odpowiednio do 550 MB/s i do 520 MB/s. Twój komputer szybko się uruchomi, prześle dane i zareaguje na komendy. Dodatkowo, dysk został wyposażony w technologię TurboWrite, która zwiększa prędkość działania przy jednoczesnym zachowaniu wydajności przez dłuższy czas.

Niezawodność godna zaufania. 3 lata gwarancji lub do 1440 TBW

Przeprowadzone przez Samsung szczegółowe analizy wzorców korzystania z dysków SSD wykazały, że 860 QVO cechuje się dużą wytrzymałością, wystarczającą dla standardowych użytkowników komputerów. Potwierdza to 3-letnia ograniczona gwarancja lub do 1440 TBW.

Świetna wydajność i efektywność energetyczna. Warstwowa pamięć V-NAND

64-warstwowa kość pamięci V-NAND prócz zwiększonej szybkości, wytrzymałości i pojemności, oferuje także oszczędność w poborze energii.

Wygoda użytkowania. Kompatybilność z wieloma systemami komputerowymi

Udoskonalona obsługa queued trim poprawia zgodność także z systemem Linux. Nowy kontroler MJX obsługuje więcej danych w krótszym czasie, przyspieszając komunikację z systemem hosta. Ulepszony algorytm ECC zapewnia bezbłędny i bezpieczny transfer danych.

Dopasowany do potrzeb i sprzętu. Trzy formaty pojemności

Warto wybrać dużą pojemność i wyższą prędkość działania, by korzystanie z komputera stało się szybsze i efektywniejsze. W jednym miejscu można przechowywać system operacyjny, programy i wszystkie dane. Dysk QVO jest dostępny w trzech wersjach: 1, 2 i 4 TB pojemności. Zapewnia to możliwość dopasowania do oczekiwań nawet wymagających użytkowników.

DANE PODSTAWOWE

Model 860 QVO
Typ dysku SSD

INFORMACJE TECHNICZNE

Pojemność dysku 1 TB
Bufor 1 GB
Prędkość odczytu 550 MB/s
Prędkość zapisu 520 MB/s
Interfejs dysku SATA III - 6 Gb/s
Format szerokości 2,5'' (SFF)
Waga 51 g
Wysokość 6.8 mm
Szerokość 69.85 mm
Głębokość 100 mm
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.