Dysk zewnętrzny Seagate Expansion 2TB USB 3.0

Cena:

269,99 zł

STEA2000400

Nowy

Opis produktu

Dysk zewnętrzny Seagate Expansion 2TB USB 3.0

  • Solidna, charakterystyczna obudowa
  • Urządzenie proste i intuicyjne w obsłudze
  • Nie wymaga instalacji oprogramowania na komputerach PC z systemem Windows

Multimedia w zasięgu ręki

Seagate Expansion Portable to idealne urządzenie dla kogoś, kto szuka trwałego i prostego w obsłudze dysku zewnętrznego. Produkt umożliwia wam bezproblemowe i bezpieczne przechowywanie najważniejszych danych oraz plików multimedialnych. Dysk Backup Plus Mini został zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić Wam maksymalny komfort użytkowania. Urządzenia możecie użyć od razu po wyjęciu z pudełka - wystarczy podłączyć go kablem do komputera i gotowe! Instalacja trwa tylko kilka sekund - dysk zostanie automatycznie rozpoznany przez system Windows. Nie musicie tracić czasu na konfigurację, czy wyszukiwanie oprogramowania.

Co za prędkość

Seagate Expansion Portable wyposażono w najnowocześniejsze złącze USB 3.0 zapewni wam wyjątkowo szybki transfer plików. Przy tym urządzenie pozostaje zgodne z nieco starszym standardem USB 2.0. Zgrywanie nawet największych ilości danych jeszcze nigdy nie było tak wygodne!

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

format szerokości 2.5 cala
typ zewnętrzny
pojemność 2 TB
interfejs USB 3.0
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.