Oral B Vitality 3D White D12513W

Cena:

69,99 zł

D12.513W

Nowy

Opis produktu

Oferujemy niezawodne szczoteczki elektryczne firmy BRAUN ORAL-B Viatlity PLUS 3D WHITE, z najnowszej kolekcji WHITE & CLEAN 2D ACTION, które wykonują 7600 ruchów oscylacyjnych na minutę dzięki czemu zapewniają znakomite efekty w usuwaniu płytki nazębnej.

Główka szczoteczki dzięki specjalnej gumce polerującej zęby dopasowuje się do kształtu każdego zęba co umożliwia eliminowanie osadu i delikatne usuwanie przebarwień powierzchniowych. Dodatkowo poprawia kondycję dziąseł zapobiegając problemom z nimi związanymi.

Szczoteczka Oral-B Vitality 3D White, zainspirowana profesjonalnymi narzędziami dentystycznymi, została starannie zaprojektowana, by zapewnić Państwu niespotykane wrażenia podczas szczotkowania zębów, które jest jednocześnie bezpieczne i skuteczne.

Wodoodporny uchwyt szczoteczki jest bezpieczny i przeznaczony do użytku w łazience. Wystarczy podłączyć ładowarkę do gniazdka elektrycznego i umieścić uchwyt szczoteczki w ładowarce.

Dane techniczne:

- 7600 ruchów oscylacyjnych na minutę: szczoteczka idealnie usuwa kamień nazębny oraz wybiela zęby;

- nasza szczoteczka delikatnie stymuluje masaż dziąseł, idealny nawet do bardzo wrażliwych dziąseł;

- Uchwyt z akumulatorem nie wymagającym ładowania nawet do 7 dni (przy szczotkowaniu 2 razy dziennie przez 2 minuty)

- Profesjonalny timer zapewnia szczotkowanie przez pełny, zalecany przez dentystów czas 2 minut. Krótkie, przerywane wibracje, które można usłyszeć i poczuć po 30-sekundowych przedziałach przypominają o równomiernym szczotkowaniu wszystkich partii jamy ustnej, dzięki czemu wszystkie zęby są dokładnie wyczyszczone. Długa, przerywana wibracja oznacza, że zalecany czas szczotkowania dobiegł końca.


W opakowaniu:
- 1x szczoteczka z wbudowanym akumulatorem
- 1x końcówka (Oral-B 3D White)
- 1x stojąca ładowarka

Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.