Oral-B Vitality CrossAction

Cena:

69,99 zł

Nowy

Opis produktu

Oferujemy niezawodne szczoteczki elektryczne firmy BRAUN ORAL-B Viatlity Plus Cross Action, które wykonują 7600 ruchów oscylacyjnych na minutę dzięki czemu zapewniają znakomite efekty w usuwaniu płytki nazębnej.

Główka szczoteczki dzięki specjalnej gumce polerującej zęby dopasowuje się do kształtu każdego zęba co umożliwia eliminowanie osadu i delikatne usuwanie przebarwień powierzchniowych. Dodatkowo poprawia kondycję dziąseł zapobiegając problemom z nimi związanymi.

Szczoteczka Oral-B Vitality Plus Cross Action, zainspirowana profesjonalnymi narzędziami dentystycznymi, została starannie zaprojektowana, by zapewnić Państwu niespotykane wrażenia podczas szczotkowania zębów, które jest jednocześnie bezpieczne i skuteczne.

Wodoodporny uchwyt szczoteczki jest bezpieczny i przeznaczony do użytku w łazience. Wystarczy podłączyć ładowarkę do gniazdka elektrycznego i umieścić uchwyt szczoteczki w ładowarce.

Dane Techniczne:


- 7600 ruchów oscylacyjnych na minutę: szczoteczka idealnie usuwa kamień nazębny oraz wybiela zęby;


- nasza szczoteczka delikatnie stymuluje masaż dziąseł, idealny nawet do bardzo wrażliwych dziąseł;


- Uchwyt z akumulatorem nie wymagającym ładowania nawet do 7 dni (przy szczotkowaniu 2 razy dziennie przez 2 minuty)

- Profesjonalny timer zapewnia szczotkowanie przez pełny, zalecany przez dentystów czas 2 minut. Krótkie, przerywane wibracje, które można usłyszeć i poczuć po 30-sekundowych przedziałach przypominają o równomiernym szczotkowaniu wszystkich partii jamy ustnej, dzięki czemu wszystkie zęby są dokładnie wyczyszczone. Długa, przerywana wibracja oznacza, że zalecany czas szczotkowania dobiegł końca.

Zestaw Zawiera:

1 x Oryginalna Szczoteczka BRAUN ORAL-B Plus Cross Action z oryginalną końcówką

4 x szczoteczki-końcówki 3D White (zamiennik)

1 x ładowarka

 


Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.