Kingston 16GB microSDXC + Adapter 16GB

Cena:

19,99 zł

SDC10G2/16GB

Nowy

Opis produktu

Prędkości UHS-I w małej i trwałej karcie

Karta microSDHC/microSDXC Class 10 UHS-I firmy Kingston oferuje prędkości Class 10 UHS-I, czyli odczyt 45 MB/s i zapis 10 MB/s, dzięki czemu jest doskonałym wyborem dla fotografów rejestrujących wszelkiego rodzaju obrazy – od scen nieruchomych po zwierzęta i dzieci w ruchu.

Jej cechy sprawiają także, że nadaje się ona doskonale do nagrywania filmów z kinową jakością HD (1080p)1, a inną ważną zaletą tej karty jest krótszy czas buforowania między ujęciami.

Najmniejsza wśród sprzedawanych kart SD karta microSDHC/microSDXC Class 10 UHS-I jest standardowym sposobem rozszerzania pamięci wielu tabletów, smartfonów i niewielkich aparatów. Kartę można też użytkować w opcjonalnym adapterze SD, w którym pasuje do urządzeń wymagających kart standardu SDHC/SDXC.

Ta uniwersalna i wytrzymała karta jest przystosowana do pracy w trudnych warunkach – jest wodoszczelna, odporna na zmienne temperatury, wstrząsy i drgania oraz promieniowanie rentgenowskie. Pojemności od 8 do 128 GB pozwalają dopasować kartę do potrzeb każdego użytkownika i umożliwiają przechowywanie tysięcy zdjęć wysokiej rozdzielczości i wielu godzin filmów6.

  • Prędkości Class 10 UHS-I – odczyt 45 MB/s i zapis 10 MB/s
  • Niewielki rozmiar
  • Wytrzymała konstrukcja, chroniąca zdjęcia i filmy nawet w trudnych warunkach
  • Pojemności od 8 do 128 GB

Interfejs UHS-I

Karta microSDHC/microSDXC Class 10 UHS-I to idealne rozwiązanie do rejestrowania filmów w kinowej jakości HD (1080p) i fotografowania ruchomych obiektów (dzieci, zwierząt itp.).

Różne pojemności

Aby zaspokoić potrzeby każdego użytkownika, karty microSDHC i microSDXC firmy Kingston są dostępne w pojemnościach od 8 do 128 GB.

Trwałość

Ta uniwersalna karta przeszła testy wodoszczelności2, odporności na zmienne temperatury3, wstrząsy i drgania4 oraz promieniowanie rentgenowskie5. To daje pewność, że zdjęcia, filmy i inne ważne dane są chronione w najtrudniejszych nawet warunkach.

Gwarancja

Poczucie pewności użytkowników wszystkich kart pamięci flash firmy Kingston zwiększa wieczysta gwarancja i bezpłatna pomoc techniczna oraz legendarna niezawodność produktów marki Kingston.

Specyfikacja techniczna

Produkt

Producent
Kod producenta
779690
EAN
740617245882

Informacje podstawowe

MicroSDHC
Załączony adapter
Tak

Szczegółowe informacje techniczne

Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.