Karta Pamięci SanDisk Ultra microSDXC 128GB UHS-I

Cena:

115,99 zł

SDSQUNC-128G-GN6MA

Nowy

Opis produktu

Wepnij kartę pamięci SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I 128 GB** do gniazda, aby zapisywać, przenosić i przechowywać więcej wysokiej jakości zdjęć i nagrań w rozdzielczości Full HD1 (1080p) na smartfonach lub tabletach z systemem Android™.

Przenoszenie zdjęć i nagrań z karty na komputer z prędkością do 80 MB/s*. Aplikacja mobilna SanDisk Memory Zone, dostępna w sklepie Google Play™, ułatwia przeglądanie, dostęp i tworzenie kopii zapasowych plików zapisanych w pamięci telefonu4. Istnieje możliwość skonfigurowania tej aplikacji tak, aby automatycznie przenosiła pliki na kartę pamięci, zwiększając prędkość działania telefonu.

Karty SanDisk Ultra microSDHC i microSDXC2, stworzone pod kątem pracy w ekstremalnych warunkach, są odporne na działanie wody, skrajnych temperatur, promieniowania rentgenowskiego oraz pola magnetycznego. Karty SanDisk oznaczone zostały klasą prędkości Class 10, co oznacza, że umożliwiają nagrywanie w rozdzielczości Full HD(1080p). Karty te sprzedawane są w komplecie z adapterem SD™ oraz objęte zostały dziesięcioletnią gwarancją3.

FUNKCJE I ZALETY

  • Prędkość transmisji danych do 80 MB/s*
  • Klasa prędkości Class 10 umożliwiająca nagrywanie i odtwarzanie w rozdzielczości Full HD (1080p)1
  • Karta 128 GB pozwala na przechowywanie ponad 13 godzin nagrań w rozdzielczości Full HD5
  • Aplikacja mobilna Memory Zone umożliwia automatyczne zarządzanie multimediami i pamięcią, pozwalając zwiększyć szybkość działania telefonu4
  • Odporne na działanie skrajnych temperatur, wody, wstrząsów i promieniowania rentgenowskiego2
  • Idealne rozwiązanie do zastosowania ze smartfonami i tabletami z systemem Android™
  • Sprzedawane w komplecie z adapterem SD™ do użycia z aparatami cyfrowymi

WYKORZYSTAJ W PEŁNI SWOJE URZĄDZENIA MOBILNE

 

Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.