KINGSTON MICROSDHC 32GB CLASS 10 + ADAPTER

Cena:

39,99 zł

SDCA1032GB

Nowy

Opis produktu

Karta KINGSTON Micro SecureDigital Class 10 (SDCA1032GB) 32 GB + AdapterSD

Karta microSDHC/microSDXC Class 10 UHS-I firmy Kingston oferuje prędkości Class 10 UHS-I, czyli odczyt 45 MB/s i zapis 10 MB/s, dzięki czemu jest doskonałym wyborem dla fotografów rejestrujących wszelkiego rodzaju obrazy – od scen nieruchomych po zwierzęta i dzieci w ruchu.

Jej cechy sprawiają także, że nadaje się ona doskonale do nagrywania filmów z kinową jakością HD (1080p), a inną ważną zaletą tej karty jest krótszy czas buforowania między ujęciami.

Najmniejsza wśród sprzedawanych kart SD karta microSDHC/microSDXC Class 10 UHS-I jest standardowym sposobem rozszerzania pamięci wielu tabletów, smartfonów i niewielkich aparatów.

Kartę można też użytkować w opcjonalnym adapterze SD, w którym pasuje do urządzeń wymagających kart standardu SDHC/SDXC.


Ta uniwersalna i wytrzymała karta jest przystosowana do pracy w trudnych warunkach – jest wodoszczelna, odporna na zmienne temperatury, wstrząsy i drgania4 oraz promieniowanie rentgenowskie.

Pojemność 32 GB
Standard microSD
Maks. szybkość odczytu 10 MB/s
Dodatkowe informacje karta z adapterem
Gwarancja 24 miesięcy (gwarancja producenta)

Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.