SanDisk Ultra microSDHC 16 GB + adapter

Cena:

16,99 zł

SDSQUNC-016G-GN6MA

Nowy

Opis produktu

Karty pamięci SanDisk Ultra® microSDHC/microSDXC UHS-I oferują wszystko co potrzebne, aby robić lepsze zdjęcia i nagrywać filmy w świetnej jakości. Dzięki klasie prędkości Class 10 karty te znakomicie sprawdzają się przy nagrywaniu filmów w Full HD (1080p) oraz robieniu zdjęć w wysokiej rozdzielczości, a rewelacyjna prędkość transferu plików (do 80 MB/s) ułatwia ściąganie zdjęć i nagrań w celu dalszej obróbki lub udostępniania. Dzięki światowej klasy pojemności do 128 GB karty te zapewniają wystarczającą ilość miejsca na zapisywanie tysięcy zdjęć w wysokiej rozdzielczości i wielu godzin nagrań wideo w Full HD1 (1080p). Dzięki dołączonemu adapterowi możliwe jest wykorzystanie tej karty jak pełnowymiarowej karty SDHC/SDXC, uzyskując w ten sposób kompatybilność z aparatami, kamerami, laptopami, tabletami i innymi urządzeniami wspierającymi standard SDHC/SDXC.

Pojemność, której potrzebujesz, aby zapisać więcej zdjęć Aparaty i kamery cyfrowe umożliwiają robienie zdjęć nagrywanie w rozdzielczości Full HD (1080p). Bez wystarczającej ilości wolnego miejsca zapisanie tych wyszystkich plików może stanowić spore wyzwanie. Dzięki pojemności do 128 GB – te najbardziej pojemne na świecie karty pamięci microSDXC – SanDisk Ultra® microSDHC™/microSDXC™ UHS-I oferują jeszcze więcej miejsca, niż jest to potrzebne – tak na wszelki wypadek, aby nigdy nie przegapić odpowiedniego momentu na zrobienie zdjęcia lub nagrania wideo.

Wykorzystaj tę prędkość Karty pamięci SanDisk Ultra microSDHC/microSDXC UHS-I zostały oznaczone klasą prędkości Class 10, umożliwiając wykorzystanie do nagrywania wideo w rozdzielczości Full HD (1080p). Oferują one również wyższą prędkość zapisu wymaganą do robienia lepszych zdjęć. Prędkości przesyłu plików do 80 MB/s oznaczaja, że ściągnięcie plików na komputer zajmuje jeszcze mniej czasu, podczas gdy technologia Ultra High Speed (UHS-I) pozwala na optymalne wykorzystanie trybu seryjnego podczas robienia zdjęć.

Kompatybilność Karty pamięci SanDisk Ultra microSDHC/microSDXC UHS-I działają ze wszystkimi urządzeniami kompatybilnymi ze standardem microSDXC i sprzedawane są z adapterami umożliwiającymi użycie w urządzeniach wykorzystujących pełnowymiarowe karty SDHC/SDXC. Załączony adapter umożliwia również łatwe przenoszenie zdjęć i nagrań na komputer.

Wydajność budząca zaufanie Niezależnie od tego, gdzie robimy zdjęcia, karty pamięci SanDisk Ultra microSDHC/microSDXC UHS-I wytrzymają wszystkie warunki. Karty te są odporne na działanie wody, skrajnych temperatur, wstrząsów i promieniowania rentgenowskiego, a nawet mogą być bezpiecznie przenoszone przez bramki na lotniskach

Class 10 Nowoczesna technologia zastosowana w karcie pamieci umozliwia osiagniecie wyjatkowo wysokich predkosci transferu danych, dzieki czemu mozliwe jest pelne wykorzystanie potencjalu karty. Karty Class 10 doskonale sprawdza sie w nowoczesnych urzadzeniach cyfrowych, takich jak tablety, kamery czy lustrzanki, zapewniajac niezrównana plynnosc obslugi.

Adapter micro-SD do SD Znajdujący się w zestawie adapter pozwala na stosowanie karty pamięci w urządzeniach obsługujących karty SD i Micro-SD. Dzięki temu mogą zostać wykorzystane w większej ilości urządzeń

SanDisk Memory Zone Dzieki specjalnej, darmowej aplikacji dla systemu android, przejmij pelna kontrole nad danymi zapisanymi w twoim smartfonie, na karcie pamieci i w chmurze. Pelna integracja z serwisami takimi jak Box, Dropbox, Google Docs, Picasa, SugarSync, SkyDrive i Facebook pozwala na kopie zapasowe nie tylko plików, ale i kontaktów.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Rodzaj pamięci MicroSDHC
Pojemność (GB) 16
Klasa prędkości Class 10
Standard UHS UHS-I U1
Szybkość transferu (MB / s) 45
Inne + Adapter
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.