Karta Pamięci SanDisk Ultra microSDXC 64GB A1 + Adapter

Cena:

87,69 zł

SDSDQUI064GA11

Nowy

Opis produktu

Karty SanDisk® Ultra zostały stworzone do użycia z najnowszymi smartfonami i tabletami z Androidem oraz aparatami fotograficznymi. Doskonale nadają się do robienia zdjęć w trybie seryjnym oraz w wysokiej rozdzielczości Full HD.

Prędkość odczytu na poziomie 100 MB/s umożliwia szybsze przechwytywanie i przesyłanie plików. Są stworzone i przetestowane pod kątem pracy w trudnych warunkach, odporne na działanie skrajnych temperatur, wody, wstrząsów i promieniowania rentgenowskiego

Karty te umożliwiają robienie większej ilości zdjęć oraz dłuższe nagrywanie w rozdzielczości Full HD o wysokiej jakości obrazu oraz 3D.

A1 App Peformance to klasa wydajności zgodna ze specyfikacją SD 5.1, która została stworzona z myślą o wydajnych aplikacjach, które wymagają szybkiego dostępu do danych. Klasa wydajności aplikacji A1 gwarantuje minimalną i ciągłą szybkość działania, aby spełnić wymagania dotyczące czasu wykonywania aplikacji na smartfonie/tablecie i przechowywania danych w określonych warunkach, zapewniając jednocześnie bezproblemowe przechowywanie zdjęć, plików wideo, muzyki, dokumentów i innych danych.Minimalna wydajność odczytu IOPS to 1500 IOPS, a zapisu 500 IOPS.

Karty SanDisk Ultra zostały stworzone pod kątem ekstremalnej wytrzymałości nawet w najtrudniejszych warunkach. Wyższa prędkość umożliwia skrócenie czasu oczekiwania na przeniesienie zdjęć i nagrań wideo na kartę lub z karty na komputer.

Typ karty microSDXC
Pojemność 64 GB
Klasa prędkości UHS-I
Prędkość zapisu  40 MB/s
Prędkość odczytu do 100 MB/s

Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.