Philips Sonicare W2c Optimal White 4szt.

Cena:

85,99 zł

95,99 zł

HX6074

Nowy

4 x Końcówki Philips Sonicare W2c  Optimal White HX6074 Mini

Więcej szczegółów

Opis produktu

Następca końcówek DiamondClean. Końcówki w rozmiarze MINI są polecane dla dzieci, jak i tych dorosłych potrzebujących jeszcze dokładniejszego czyszczenia. Mniejszy rozmiar końcówki ułatwia doczyszczenie zębów w trudniej dostępnych miejscach, np. z tyłu.

Nowe innowacyjne główki Optimal White wytworzone są z wysokiej gęstości włosia,które dokładnie zmiata płytkę nazębną i likwiduje przebarwienia.

Szczoteczka Optimal White usuwa o 100% więcej osadu z trudno dostępnych miejsc,w porównaniu ze szczoteczką manualną. Wybiela zęby w ciągu zaledwie 1 tygodnia i pomaga poprawić zdrowie dziąseł.

Szczoteczki posiadają o 44% więcej włosia.

Główka szczoteczki jest w kształcie diamentu

Końcówki pasują do wszystkich szczoteczek z serii Sonicare DiamondClean,Flexcare i z serii Sonicare Healthy White oraz do szczoteczki Sonicare For Kids

Zestaw zawiera 4 końcówki.

Philips Sonicare Optimal White W2c MINI HX6074
Nowa wersja końcówek Diamond Clean MINI
Bielsze zęby w zaledwie tydzień

Główka szczoteczki Philips Sonicare W Optimal White HX6064 usuwa nawet o 100% więcej przebarwień, dzięki czemu zęby są bielsze już po tygodniu stosowania. Badania kliniczne wykazały, że po zaledwie 4 tygodniach użytkowania główka szczoteczki Philips Sonicare W Optimal White usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka. Zestaw zawiera 2 końcówki.

Włosie w kształcie rombu dla zaawansowanego wybielania

Główka szczoteczki Philips Sonicare W Optimal White jest wyposażona w gęsto ułożone włosie w kształcie rombu z umieszczonym na środku obszarem odpowiedzialnym za usuwanie przebarwień. Wszystkie główki szczoteczki Philips Sonicare są bezpieczne i łagodne dla zębów oraz dziąseł. Aby to potwierdzić, są poddawane wszechstronnym i wymagającym testom, aby ich trwałość i wyjątkowa skuteczność przy każdym szczotkowaniu były niekwestionowalne.

Specyfikacja techniczna:

  • Typ urządzenia: Końcówki do szczoteczek sonicznych
  • Dodatkowe informacje: Usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej; Włosie w kształcie diamentu; Włókna przypominające o wymianie zmianą koloru; Wybielanie zębów
  • Ilość końcówek: 4
  • Kolor: Biało - zielony
  • Kod produktu: Philips Sonicare HX6074
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.