Pamięć SANDISK Cruzer Ultra USB 3.0 64GB

Cena:

70,55 zł

SDCZ48-064G-U46

Nowy

Opis produktu

SanDisk Cruzer Ultra to seria przenośnych pamięci masowych, które łączą wyjątkową wydajność z modnym wyglądem. Pojemność modelu oferuje wystarczająco dużą miejsca do przechowywania wielu plików multimedialnych oraz dokumentów.

Co ważne, szybki interfejs USB 3.0 zapewnia zarówno błyskawiczny dostęp do danych magazynowanych w pamięci jak i ich szybkie kopiowanie do urządzeń zewnętrznych. Oczywiście interfejs ten jest wstecznie kompatybilny ze starszymi standardami portów USB, dzięki czemu pendrive może współpracować nie tylko z najnowszymi komputerami czy laptopami. Należy jednak pamiętać, że prędkości przesyłu są w tym wypadku niższe.

Warto podkreślić, że wraz z urządzeniem otrzymujemy bardzo przydatne oprogramowanie Sandisk SecureAccess. Oprogramowanie to umożliwia stworzenie prywatnego folderu, do którego dostęp zostanie zabezpieczony hasłem (128-bitowe szyfrowanie AES).

Do atutów tego wyjątkowego urządzenia należy zaliczyć również jego kompaktowe rozmiary, dzięki którym zmieści się ono bez problemu w torebce lub w kieszeni. W ten sposób można mieć swoje ważne dokumenty czy ulubione pliki zawsze przy sobie.

Pojemność 64 GB
Interfejs USB 3.0
Szerokość 21 mm
Wysokość 11 mm
Gwarancja 24 miesięcy (gwarancja producenta)
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.