Oral-B Stages Kraina Lodu Końcówki 2 sztuki

Cena:

29,74 zł

EB10-2

Nowy

Opis produktu

2 x Oryginalna Końcówka do Elektrycznej Szczoteczki Braun

Oral-B STAGES POWER Extra Soft dla Dzieci

 

Końcówki pasują do wszystkich szczoteczek elektrycznych ORAL-B

- Oral-B Triumph™ Serie

- Oral-B Professional Care™ Serie

- Oral-B Vitality™ Serie

- Oral-B Advance Power™ Serie

- Oral-B TriZone™ Serie

- Oral-B Stages Power™ Serie
- Oral-B CrossAction™ Serie

Oferujemy Państwu niezawodne szczoteczki elektryczne firmy BRAUN ORAL-B Stages Power Kids dla dzieci od 3 lat, które wykonują 9600 ruchów oscylacyjnych na minutę dzięki czemu zapewniają znakomite efekty w usuwaniu płytki nazębnej.

Główka szczoteczki dzięki specjalnej gumce polerującej zęby dopasowuje się do kształtu każdego zęba co umożliwia eliminowanie osadu i delikatne usuwanie przebarwień powierzchniowych. Dodatkowo poprawia kondycję dziąseł zapobiegając problemom z nimi związanymi.

Szczoteczka Oral-B Stages Power Kids, z nadrukiem z bajek Disneya zainspirowana profesjonalnymi narzędziami dentystycznymi, została starannie zaprojektowana, by zapewnić Państwu niespotykane wrażenia podczas szczotkowania zębów, które jest jednocześnie bezpieczne i skuteczne.

Ta szczoteczka akumulatorowa posiada wyjątkowo miękkie włókna, specjalnie przystosowane do dziecięcej buzi i jest kompatybilna z magicznym timerem Oral-B z postaciami z bajek Disney'a. Pobierz aplikację, która pomoże Twojemu dziecku szczotkować zęby przez zalecane przez dentystów 2 minuty i pozwoli mu wyrobić prawidłowe nawyki w zakresie dbania o higienę jamy ustnej.

Szczoteczka bateryjna BRAUN Oral-B Stages Power Kids oferuje dzieciom powyżej 3 roku życia sprawdzone zalety szczoteczek elektrycznych oraz rozwiązania zaprojektowane właśnie po to, aby spełniać potrzeby dzieci w zakresie higieny jamy ustnej oraz zachęcać je do mycia zębów.

Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.